Straciła 22 dzieci i po raz kolejny planuje zajść w ciążę

35-letnia Kerry Hutchinson straciła właśnie swoje 22. dziecko. Brytyjka nadal jest jednak zdesperowana, by zostać matką. Posiadanie rodziny od zawsze było jej największym marzeniem.

Kerry

Smutna historia Kerry Hutchinsona zaczyna się w 2000 r. Jej pierwsza córka, Paige, urodziła się przedwcześnie. Mała wydawała się być zdrowa, ale 12 godzin później już nie żyła.

- To był początek czasu smutku  – wyznaje Kerry.

Po śmierci pierwszej córki lekarze próbowali ustalić, dlaczego dziecko zmarło. Kerry Hutchinson dowiedziała się, że ma raka macicy. W rezultacie usunięto jej sporą część organu.

Kobieta pokonała chorobę, jednak lekarze ostrzegli ją, że operacja ​​zwiększyła ryzyko przedwczesnego porodu lub poronienia.

- Doradzali, abym powstrzymała moje pragnienie posiadania dzieci – mówi Hutchinson.

Mimo to kobieta, która dziś pracuje jako sprzątaczka, próbowała mieć kolejne dzieci. Drugie zmarło w drugim trymestrze ciąży.

Przy trzecim zaproponowano zwykłe leczenie niepłodności, które powinno pomóc w urodzeniu zdrowego dziecka. Jednakże po 22 tygodniach lekarze nie mogli więcej pomóc i Kerry urodziła tym razem syna, z którym natychmiast musiała się pożegnać.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz