Khloe Kardashian chce postąpić jak Kylie Jenner

Fani Khloe Kardashian czekają na wiadomość o narodzinach dziecka. Tymczasem chce ona – podobnie jak Kylie Jenner – zatrzymać tę informację dla siebie i najbliższych przez kilka dni.

Khloe Kardashian baby

Khloe Kardashian i jej chłopak, Tristan Thompson sugerowali, że termin porodu przypada na wiosnę tego roku, stąd fani zwrócili uwagę, gdy Khloe w zaawansowanej ciąży poleciała do Japonii. Wróciła bez żadnej nowiny. Czyżby chciała zachować się, jak Kylie Jenner?

Kylie w Połowie 2017 r. poinformowała na Instagramie, dlaczego ukrywała w tajemnicy moment narodzin swojego dziecka.

Moja ciąża była jedną z tych, którą nie chciałam dzielić się ze światem. Wiedziałam, że muszę przygotować się do najważniejszej roli w moim życiu w najbardziej pozytywny, bezstresowy i zdrowy sposób. Wiedziałam, że dziecko wyczuje wszystkie moje emocje, dlatego postanowiłam w ten sposób działać dla mojego małego życia i naszego wspólnego szczęścia. Doceniam pomoc moich przyjaciół, a zwłaszcza rodziny, dzięki którym ten specjalny moment był tak prywatny, jak to tylko możliwe. Dziękuję za waszą wyrozumiałość" – napisała Kylie Jenner.

Khloe Kardahsian jest bardzo podenerwowana, gdyż już na początku kwietnia ma urodzić swoje pierwsze dziecko. Prawdopodobnie dlatego postanowiła wziąć przykład z Kylie Jenner. W rozmowie z The Sun powiedziała, że planuje swój poród utrzymać w tajemnicy przez kilka dni. Wyjaśniła, że chce oswoić się ze wszystkim w gronie najbliższych, a potem przekazać fanom radosną nowinę.

Fani niepokoją się, że na Instagramie Khloe Kardashian od kilku dni jest podejrzanie cicho...

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz