50-letnia Kinga Korta z Żon Hollywood jest w ciąży!

W jednym z odcinków "Żona Hollywood" wyprosiła nawet gości z przyjęcia, ponieważ okazało się, że ma owulację.

Kinga Korta

„Chcieliśmy podzielić się piękną wiadomością ze wszystkimi. Wkrótce będziemy mieć nową miłość w naszym życiu. Czekanie na nasze dziecko napełniło nasze serca tak wielką miłością i radością! - poinformowała jedna z najbarwniejszych uczestniczek show Żony Hollywood.

Jak podają media, obecnie 50-letnia Kinga Korta urodziła się w zwyczajnej polskiej rodzinie. Swoim wyglądem zwróciła na siebie uwagę pewnego Brytyjczyka, który zaproponował jej pracę w Anglii. Po przyjeździe do Londynu zaczęła karierę modelki i zakochała się w mężczyźnie, który wypatrzył ją w Polsce. Wróciła jednak do kraju i otworzyła sieć kwiaciarni oraz firmę zajmującą się projektowaniem kompozycji kwiatowych dla zamożnych klientów, hoteli i firm.

Pracowała również jako modelka. Jedno ze zleceń, które otrzymała, było w Tajlandii. Tam poznała swojego przyszłego męża, Cheta, biznesmena z Los Angeles. Wkrótce nastąpiły oświadczyny, zaręczyny i ślub. Kinga i Chet są małżeństwem od 4 lat.

Jak Kinga Korta, której największym marzeniem było urodzenie dziecka, starała się o zajście w ciążę?

- Są kwestie, których kobieta nie jest w stanie przewidzieć, np. że nie może zajść w ciążę. Mam te problemy. Na chwilę obecną zrobiłam badania i nie ma wytłumaczalnych powodów, dlaczego ja w tę ciążę nie mogę zajść. Naturalne metody są dla mnie najważniejsze, będę się starała dopóki mi tylko czas na to pozwoli - wspomina.

Na szczęście udało się i Kinga Korta, 50-letnia "Żona Hollywood", spodziewa się pierwszego dziecka!

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz