Książę William i Księżna Kate: wkrótce trzecie dziecko. Co mówi o tym książę? [FOTO]

Jak zmieni się życie Williama i Kate? Są pewni siebie jako rodzice i chcą przełamać tradycję, nie zatrudniając kolejnej niani do opieki nad noworodkiem.

william i kate

Ma być inaczej, niż praktykowało się w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta została z nianią w wieku dziewięciu miesięcy, kiedy jej rodzice wyjechali na 6-miesięczną wycieczkę po Australii i Nowej Zelandii.

Księżna ma urodzić już w kwietniu. Od dłuższego czasu zastanawiano się, czy przyjdzie na świat jedno dziecko, czy bliźniaki. Żona księcia Williama sama rozwiała wszelkie wątpliwości.

„Tak, spodziewam się bliźniąt” — potwierdziła.

Dodatkowym zaskoczeniem jest to, że - jak informują brytyjskie media - księżna urodzi dwie dziewczynki. Pojawiła się nawet informacja, jak William i Kate nazwą jedną z siostrzyczek. Chcą uhonorować zmarłą księżną Dianę i po niej otrzyma ona imię. Drugiej z królewskich bliźniaczek, według pisma Life&Style, zostanie nadane imię: Victoria, Alice, Olivia, Alexandra lub Elizabeth. Para nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji.

Książę William wypowiedział się o swoim ojcostwie i nowej sytuacji: - Nie wiem, jak sobie poradzę. Będę stale zmęczony. Narodziny odbędą się w kwietniu, więc  teraz śpię tyle, ile mogę - wyjawił.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz