Czyżby Kylie Jenner była w drugiej ciąży?

Plotki podgrzewa oświadczenie Celebrytki, że nie będzie więcej publikować zdjęć swojej pierwszej córki Stormi!

kylie jenner

Najmłodsza Kardashianka od dawna zapowiada, że marzy jej się duża rodzina. Kiedy kilka miesięcy temu po raz pierwszy została Mamą, poinformowała o tym media dopiero po porodzie, starając się, aby świat poznał tylko wybrane informacje na temat jej córki oraz samej ciąży. Od tamtego czasu jednak minęło na tyle dużo czasu, że początkowe zapewnienia o ochronie prywantności rodziny zmieniły się w częste publikacje zdjęć małej Stormi, głównie na prywatnym instagramie Kylie.

Tymczasem Celebrytka usunęła wszystkie zdjęcia na swoim profilu, gdzie Stormi była widoczna i napisała w komentarzu, że od tej pory "wycina ze zdjęć" swojego Malucha. Nie podzieliła się jednak powodem, dla którego podjęła taką decyzję.

W międzyczasie zagraniczne media podały do wiadomości, że Kylie prawdopodobnie jest w drugiej ciąży! Skąd te przypuszczenia? Plotki zrodziło zdjęcie najmłodszej Kardashianki, na którym pozuje... trzymając się za brzuszek. Fani w komentarzach już zaczęli gratulować jej raz jej partnerowi, Travis'owi Scott. Kylie jednak nie odniosła się do tych plotek, tak samo jak jej rodzina.

Jak myślicie, czy jedno zdjęcie może być dowodem na drugą ciążę Kylie? Czy to zwykła plotka?

 

AK

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz