Maciej Zakościelny znów zostanie ojcem. Ujawnił płeć dziecka [FOTO]

Maciej Zakościelny nie komentował doniesień na temat ciąży swojej partnerki, jednak kilka dni temu wypowiedział się na temat dziecka, które niebawem przyjdzie na świat.

Maciej Zakoscielny

Maciej Zakościelny związany jest z modelką Pauliną Wyką od 2014 r. 29 czerwca 2016 r. parze urodził się syn Borys. Aktor występuje w teatrze i na szklanym ekranie. Filmy i seriale, z których go znamy, to m.in.: Sfora, Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie czy Listy do M. Od 2017 r. gra doktora Michała Wolskiegow serialu Diagnoza. Rola ta przyniosła mu nominację do Telekamery TeleTygodnia 2018, w kategorii „Aktor”.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka pojawili się na rozdaniu Telekamer i mocno zaokrąglony brzuch mamy sugeruje, że termin narodzin drugiego dziecka pary jest już bardzo blisko.

Choć ani aktor, ani jego ukochana nie wypowiedzieli się oficjalnie na temat płci dziecka, media zwracają uwagę, że aktor w rozmowie niechcący ją ujawnił, sugerując, iż będzie to syn.

Bardzo się cieszymy i czekamy tego dnia, kiedy zobaczymy jak nasz…nasze dziecko będzie wyglądało, czy będzie podobne do tego pierwszego, równie wspaniałe  - skomentował aktor.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz