Mały brzuszek w ciąży

Czy mały brzuszek aby na pewno świadczy o oszustwie lub zaniedbaniu ciąży?

mały brzuch ciążowy

Ostatnio niektóre przyszłe mamy stają się sławne dzieki pokazywaniu "zbyt małych" ciążowych brzuszków. Co więcej styl życia i ich wygląd w ciąży odbierane są bardzo krytycznie. "Gdzie jest schowane dziecko?! Na pewno nie w jej brzuchu!" "Ósmy miesiąc ciąży, a wygląda lepiej ode mnie." "Gdzie mieści się to dziecko?!" "W ogóle nie wygląda, jakby była w ciąży" - piszą internauci w komentarzach pod zdjęciami "małych brzuszków". Nie tylko gwiazdy plotkarskich portali są krytykowane.

Przeciętne kobiety, mające "zbyt małe brzuszki" spotykają się nawet z oskarżeniami o oszustwo i udawanie ciąży. "Gdy ludzie dowiadywali się, że jestem już w ósmym miesiącu ciąży, reagowali dość gwałtownie "Niemożliwe! To raczej trzeci lub czwarty miesiąc?", mówili lub "To nie możliwe, masz za mały brzuch!", nawet pytali, czy jestem pewna, że jestem w ciąży" żali się Natalie Hoage, która miała mały brzuszek w ciąży.

Tymczasem tak jak ciąża, ciąży nierówna, tak i brzuszki u ciężarnych są najróżniejsze. I choć jest duma każdej przyszłej mamy, nie u każdej kobiety rośnie w tym samym tempie i nie jest takiej samej wielkości. Także kształty brzuszków różnią się od siebie. Dowiedz się, dlaczego każdy brzuszek jest inny?

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-06-26 16:27:00

jan jestem w 6 miesiacu i dopiero teraz widac ze jestem atak tylko miałam płaski brzuch i nabrałam masy w renka i w nogach i nawet pupa przytłam i nikt nie wiedział ze w ciaży jestem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz