Mama ilustruje swoją macierzyńską codzienność. Zobacz przezabawne rysunki!

Macierzyństwo, na wszystkich etapach, to czas pełen wyzwań. Od trudów ciąży, poprzez nieprzespane noce, aż po pierwsze problemy wychowawcze. Znacie to?

Line Severinsen

Line Severinsen to mama pochodząca z Bergen w Norwegii. Jest ilustratorką i animatorką kultury. Zaczęła rysować swój komiks, gdy była w ciąży z pierwszym dzieckiem w 2012 roku. Ze względu na odzew, jaki wywołały rysunki, Line postanowiła kontynuować rysowanie w drugiej ciąży i robi to do dziś. Mogłyście zobaczyć jej rysunki z okresu ciąży TUTAJ>>>. Line na swoich rysunkach pokazuje, jak wygląda życie z dwójką dzieci w jej domu, a także inspirowana opowieściami mam, które piszą do niej mnóstwo ciepłych słów, ilustruje także ich doświadczenia. Line Severinsen założyła konto na Instagramie, gdzie zamieszcza swoje małe dzieła. Profil @kosogkaos ma ponad 120 tys. obserujących, a każdy zamieszczany na nim rysunek jest wielokrotnie komentowany.

W pełnych dowcipu rysunkach Line znajdziemy diagnozę stanu, jakim jest ciąża, pierwszych dni macierzyństwa i codziennych zmagań wychowawczych, okraszoną ogromną dawką poczucia humoru. Kiedy jesteśmy w ciąży i nie możemy znaleźć sobie miejsca ani nawet zawiązać butów czy ogolić nóg, gdy nie śpimy przez pierwsze miesiące po porodzie prawie wcale, a mając jedno dziecko, mamy ich w rezultacie niekiedy dwoje, bo tatuś nie zawsze wykazuje się stuprocentową zaradnością, cóż innego nam pozostaje, jak nie śmiech tylko?

Zapewnia nam to Line Severinsen. Obejrzyjcie kontynuację jej komiksu NA NASTĘPNYCH STRONACH>>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz