Mamy i ich ciążowe brzuchy [ZDJĘCIA]

Mniejsze, większe, duże, ogromne! Jak wyglądają ciążowe brzuchy w ostatnich tygodniach ciąży?

Brzuchy w ciąży

Każda kobieta, która właśnie spodziewa się dziecka ma obsesje na punkcie oglądania zdjęć innych ciężarnych. Zawsze wtedy zadaje sobie pytanie: Jak to jest możliwe? Jak ja będę wyglądać w 9. miesiącu ciąży?

Umiejętności ludzkiego ciała, a właściwie kobiecego ciała, związane z byciem „inkubatorem” dla maleństwa przez 9 miesięcy, zadziwiają wszystkich od lat. Ciało podczas ciąży zmienia się diametralne i nikt nie jest wstanie znaleźć drugiego podobnego. Każda ciąża przebiega inaczej i każda ciężarna wygląda inaczej. Jednym rośnie tylko brzuch i dopiero widząc ją z boku czy z przodu można powiedzieć, że na pewno jest w ciąży. Inny m przyszłym mamom rośnie wszystko. Pupa, ręce, nogi, szyja i brzuch krzyczą: zostanę mamą! Przeciętny obwód brzuszka w 9. miesiącu ciąży wynosi 100–105 cm, ale podkreslamy - przeciętny. Jeśli mama jest nieprzeciętnej budowy (np. drobna i niska), jej brzuszek będzie także dalece odbiegał wymiarami od przeciętnej.

Strona internetowa BabyCenter na początku tego roku ogłosiła konkurs na zdjęcia ciążowych brzuszków w 9. miesiącu. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak różnie wyglądają brzuchy, gdy maluszek szykuje się do przyjścia na świat.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz