Najbardziej wstydliwe objawy ciąży

Ciężko nad nimi zapanować, ale możesz złagodzić skutki.

a

Ciąża to jeden z najpiękniejszych momentów w Twoim życiu, wyjątkowy, wyniosły, wzruszający. Ale ma też swoje gorsze strony. Zwłaszcza te fizjologiczne. Rzadko się o nich mówi, bo chociaż są zupełnie naturalne, to jednak zbyt wstydliwe. Ale warto wiedzieć, że wiele kobiet je ma. Oto najczęstsze żenujące problemy, z jakimi zmagają się kobiety w ciąży.

Kiedyś ktoś powiedział żartobliwie, że kobieta w ciąży to chodząca bomba gazowa. Ale jest w tym trochę prawdy. Zwykle w 10. tygodniu ciąży uruchomić się może ten cuchnący zwyczaj. Nie zdarza się zawsze i nie przy każdym dziecku, ale są kobiety, które mają bardzo silne gazy w tym okresie. I niestety – z opowieści wielu z was – są to, mówiąc wprost, głośne i bardzo brzydko pachnące bąki. Bez wątpienia ten objaw zyskał miano najbardziej wstydliwego.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-07-03 07:56:28

re: Najbardziej wstydliwe objawy ciąży

Ciąża to jeden z najgorszych momentów w moim życiu. W ogóle to rzadko kiedy słyszy się coś innego wśród znajomych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
la serpiente emplumada
2015-07-02 19:36:55

re: Najbardziej wstydliwe objawy ciąży

Napisz komentarz..."Ciąża to jeden z najpiękniejszych momentów w Twoim życiu, wyjątkowy, wyniosły, wzruszający". Jak cholera. Dziękuję uprzejmie, przeżyłam dużo jeszcze piękniejszych momentów. A tak w ogóle, to od kiedy ciąża jest "momentem"? Jak moment może trwać 9 miesięcy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz