Najważniejsze decyzje do podjęcia w czasie ciąży

Poród w domu czy w szpitalu? Znieczulenie czy jego brak? Jakie imię dla dziecka? Jest wiele decyzji, które musisz podjąć w czasie tych niesamowitych dziewięciu miesięcy. Oto przewodnik, który może pomóc Ci w podjęciu przynajmniej tych niektórych.

ciąża

Nawet jeśli należysz do bardzo zdecydowanych osób i nie masz problemów z podejmowaniem decyzji, to z pewnością w czasie ciąży będziesz pełna różnych wątpliwości, mniejszych i większych.  Oto kilka spraw, które warto przemyśleć sobie zanim maleństwo przyjdzie na świat.

1. Poród - gdzie i z kim?

Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, jedną z pierwszych myśli, jaka przychodzi jej do głowy (jeśli chodzi o podejmowanie decyzji) jest to, jak będzie wyglądał poród. Czy poród ma przyjąć położna czy lekarz? Masz rodzić w szpitalu, a może w domu? W Polsce nadal mało kobiet ma taki wybór, niewiele kobiet decyduje się rodzić w domu. Ale pamiętaj, wszystko jest to zrobienia, jeśli jesteś przekonana, że poród w domu to to, czego pragniesz. Masz aż 9 miesięcy na zorganizowanie wszystkiego.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz