Nigdy nie zgadniesz, w którym miesiącu (!) ciąży jest ta kobieta!

Sarah Stage jest w drugiej ciąży i znowu szokuje.

Sarah Stage

To nie pierwszy raz, gdy Sarah Stage zwraca na siebie uwagę internautów. W 2015 roku kobieta była w pierwszej ciąży i zyskała ogromny rozgłos, prezentując swój ciążowy brzuszek. Kobieta do samego końca ciąży mała maleńki brzuch, na którym były widoczne mięśnie. 32-letnia modelka w pierwszej ciąży przytyła zaledwie 12-kilogramów (zdjęcie poniżej w 9m. ciąży). Choć kobieta zyskała rozgłos, zetknęła się z ogromną falą krytyki.

Teraz Sarah Stage powraca w drugiej ciąży. Modelka podzieliła się na Instagramie radosną nowiną prezentując zdjęcie ciążowego brzuszka, tyle że patrząc na to zdjęcie nikt, by nie powiedział, że jest w ciąży...

Choć nie ma nawet minimalnego brzuszka, to jest już w 5 miesiącu ciąży! Oznacza to, że jej brzuszek jest jeszcze mniejszy niż podczas jej pierwszej ciąży!

Dodajmy, że pierwszy syn Sarah urodził się zdrowy i ważył 3 900 gramów oraz mierzył 56 cm (poniżej zdjęcie zrobione 9 dni po porodzie). Jednak nie dla wszystkich fit mam przesadnie dbanie figurę skończyło się dobrze. Chontel Duncan przyznała, że nie mogła urodzić naturalnie, gdyż jej mięśnie były zbyt twarde.

Czytaj też: Czy mały brzuszek aby na pewno świadczy o oszustwie lub zaniedbaniu ciąży? >>>

db

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mama;)
2017-06-23 14:46:46

No tylko pozazdrościć... Jeśli dzieciątko było zdrowe a te drugie również będzie to chyba tylko brać z niej przyklad.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz