OCZAMI POŁOŻNEJ: Czas zmian

I trymestr to, zwłaszcza w pierwszej ciąży, wielka niewiadoma. Położna Ewa Aksanowska przystępnie opowiada nam o tym, czego się spodziewać w tym okresie ciąży. Dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym i osobistym.

ciąża

Jesteś w ciąży. Być może jesteś tym faktem kompletnie zaskoczona i ze zdziwieniem wpatrujesz się w dwie kreski na teście ciążowym. Może właśnie wróciłaś z wizyty u ginekologa, który potwierdził tylko Twoje przypuszczenia, że zostaniesz Mamą. Może czujesz radość, a może trochę się boisz… Jedno jest pewne - nie będziesz się nudzić. Czeka Cię wiele pięknych chwil, a Twoje życie zostanie poddane całkowitej rewolucji.

Pierwsze zmiany

Choć kobiety mogą reagować w różny sposób, to większości przypadków pojawiają się subiektywne objawy świadczące o wczesnej ciąży. Jedną z najpopularniejszych przyczyn skłaniających kobiety do zrobienia testu ciążowego jest brak krwawienia miesiączkowego. Zdarza się jednak, że w czasie przypadającej miesiączki we wczesnej ciąży mogą pojawiać się plamienia lub krwawienie.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gosiakowal.
2014-12-11 18:54:25

re: OCZAMI POŁOŻNEJ: Czas zmian

ten tekst uspokoil moje obawy, bardzo fajny artykul,prosze o wiecej ,szczegolnie dla mlodych przyszlych mam!!! Dziekuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz