Odeta Moro zachwyca w ciąży

Ciąża sprawiła, że Odeta Moro wygląda zniewalająco - zachwycają się internauci.

odeta moro

Tydzień temu internet obiegła informacja, że Odeta Moro spodziewa się dziecka. Dziennikaraka ma już córkę Sonię (ur. 2003) ze związku z Michałem Figurskim. Obecnie Odeta jest związana z Konradem Komornickim, który jest przedsiębiorcą i członkiem rad nadzorczych w firmach sektora finansowego i teleinformatycznego. 

Ostatnio celebrytka pokazała zdjęcie, na którym wyraźnie widać zaokrąglony brzuszek. We wpisie obok zdjęcia podzieliła się swoimi obawami. Uważa jednak, że ciąża będzie miała pomyślny przebieg.

Ten tydzień jest dla mnie bardzo ważny, uczy cierpliwości. Wierzę w kobiecą intuicję, ta na szczęście podpowiada, że wszystko jest jak należy – napisała pełna optymizmu Odeta Moro.

Fani zapowiedzieli, że będą wspierać dziennikarkę, lecz liczą na to, że żadnych trudnych momentów nie będzie, a ciąża przebiegnie bez powikłań. Wszyscy życzili dużo zdrowia, siły i samych przespanych nocy. Zauważyli również, że Oteda dawno nie wyglądała tak promiennie jak na tym zdjęciu. Czy to efekt hormonów? A może tak właśnie wygląda naprawdę szczęśliwa kobieta?

 

ap

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz