OKROPNE sesje zdjęciowe kobiet w ciąży

Ciąża to stan, w którym kobieta kwitnie. Można pokazać to w piękny sposób na zdjęciach. Ale można też wszystko zepsuć. Zobaczcie najokropniejsze zdjęcia z "ciążowych sesji".

ciąża

Jest w sieci portal pod nazwą "The awkward family photos" - żenujące zdjęcia rodzinne. Znaleźliśmy na nim antyprzykłady tego, jakich zdjęć pod żadnym pozorem nie wolno Wam robić sobie w ciąży. No cóż... choć de gustibus non est disputandum, a "sztuka" w dzisiejszych czasach przybiera rozmaite formy i łamie konwenanse, to trzeba przyznać, że te zdjęcia są naprawdę żenujące.

Na szczęście Wy, kochane Mamusie, macie pięne zdjęcia z brzuszkami, o czym możemy się przekonać, podziwiając galerię konkursowych Ciążowych Brzuszków Supermam.

Na wszelki wypadek jednak, obejrzyjcie tę galerię - ku przestrodze ;).

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Monika
2014-07-07 18:36:27

re: OKROPNE sesje zdjęciowe kobiet w ciąży

Niektóre zdjęcia fakt są straszne, natomiast na przykład zdjęcie z panią w żółtej bieliźnie z dzieckiem narysowanym na brzuchu nie wydaje mi się czymś okropnym. Co mi się nie podoba to fakt, że ono w ogóle trafiło do sieci. Dla mnie ciąża to coś intymnego, osobistego, czym chciałam się dzielić z partnerem, a nie z całym światem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
klll
2014-07-07 16:33:19

re: OKROPNE sesje zdjęciowe kobiet w ciąży

niektóre zdjecia są brzydkie ...ale nie okropne. Jeju..im sie podoba..stan- kobieta w ciąży sam w sobie nie może być okropny !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz