Olga Frycz cieszy się okresem ciąży

I przy okazji wspiera ważne akcje społeczne! Przeczytajcie!

olga frycz

Jeszcze kilkanaście dni temu Olga Frycz chowała na zdjęciach swój zaokrąglony brzuszek, starając się, aby jej ciąża nie zasłaniała innych rzeczy, którymi zajmuje się aktorka.

Teraz Olga zmieniła front - pokazuje w pełni okazały brzuszek, nie zapominając przy okazji, by wesprzec akcje takie jak ochrona środowiska czy dbanie o pozostawianie psów w dobrych rękach, podczas wyjazdu na wakacje.

Musimy przyznać, że jej ciąża wygląda bardzo uroczo i nie pierwszy raz mówimy o tym otwarcie. 

I bardzo popieramy akcję dbania o środowisko i o pupilów!

 

️️️ WAKACJE ️️️ Wszystkim którzy już dziś wybierają się na wymarzone wakacje strasznie zazdroszczę (zwłaszcza tym którzy jadą nad morze) ️. Życzę Wam wspaniałego odpoczynku i cudownej pogody . ‼️‼️‼️Pamiętajcie żeby zadbać o Wasze psy ‼️‼️‼️Jeśli nawet nie możecie ich zabrać ze sobą to postarajcie się o to żeby zostały w dobrych i odpowiedzialnych domach u znajomych albo w psich hotelach ️. Moje plany na te wakacje ? Najpierw obóz boksu tajskiego z @academia_gorila ( #las , #jeziorko i #łódki ) a później moje ukochane polskie morze z Mamą, bratanicami i z @_zussska_ ️ ( #gofry, #plaża , #lodylodynapatyku ). Fot. Aldona Karczmarczyk @twoj.styl #holiday #summer #sun

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz