Brzuszek ciążowy Olgi Frycz

Czyż nie jest przeurocza w ciąży?

olga frycz

Kiedy Olga Frycz w kwietniu pochwaliła się, że oczekuje swojego pierwszego dziecka, nikt nie wiedział, kiedy dokładnie nastąpi rozwiązanie. Zdjęcia, które Aktorka publikuje ostatnio w sieci podpowiadają, że termin jest już bardzo blisko!

Pomimo widocznego brzuszka, aktorka nadal pracuje, a w przerwach odwiedza swojego partnera Grzegorza Sobieszek w Academia Gorila. Grzegorz jest właścicielem tego miejsca i prowadzi tam również treningi. Podobno to właśnie on namówił aktorkę na przejście na bardziej zdrowy i aktywny tryb życia.

Media donoszą również, że para przed powitaniem potomka właśnie zakupiła nowe mieszkanie w Warszawie na zielonym Ursynowie.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na Malucha!

 

Duży ogród !!! To był główny powód dla którego zdecydowaliśmy się kupić nasze nowe mieszkanie Zawsze marzyłam o własnym kawałku trawy, o swoim krzaku czerwonej porzeczki, agrestu, maliny no i jeszcze drzewku czereśni !!!!! Zawsze chciałam też mieć swój własny malutki warzywniak z którego będę mogła rano zrywać, a to szczypiorek, a to koperek, bazylię, miętę albo lubczyk ️ Życie jak zwykle zweryfikowało moje plany i marzenia o byciu turbo ogrodnikiem ‍, ale przynajmniej część moich małych marzeń udało się zrealizować ️Mój zielnik może nie jest IMPONUJĄCY, ale za to ile sprawił mi radości Jeśli tak ja ja kochacie świeże zioła, a oprócz tego lubice bawić się w ziemi i układać w niej ziarenko po ziarenku, to bardzo bardzo bardzo zachęcam Was do wzięcia udziału w turbo super konkursie "Uwielbiasz warzywa, Italia Cię wzywa " organizowanym przez @panpomidorco Stwórzcie swój własny mini warzywniak na balkonie, tarasie, parapecie lub ogródku oczywiście Możecie tak jak ja wykorzystać do tego kubeczki po zupach Pan Pomidor ️. Zróbcie zdjęcie, wstawcie je na Facebooka pod postem konkursowym (link w moim bio) i napiszcie dlaczego to Wy powinniście wygrać nagrodę główną czyli wyjazd do Włoch !!!! ️ Ps. Wszystkie zupy @panpomidorco są wegetariańskie, a 5 z 14 nawet wegańskie , bez konserwantów , zdrowe i pyszneeee ️️ #konkursPanaPomidora #panpomidor #swiezezupy #gotowedania @panpomidorco ️

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

 

AK

Źródło: instagram.com

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz