Pas ciążowy dla mężczyzn - po prostu niesamowite!

Jak to zrobić, by tatuś też mógł "poczuć" ruchy maluszka w brzuchu? Zobaczcie video.

tata

W ubiegłym roku na Dzień Ojca w Argentynie, firma Kimberly Clark, producent pieluszek Huggies, zaprojektowała niesamowity pas, pozwalający tacie poczuć się przez chwilę tak, jakby był w ciąży.

Ile to razy, czując słodkie kopniaczki, prosiłyśmy męża, by przyłożył dłoń do naszego brzucha, a maluszek, jak na złość, nagle przestawał się ruszać. Żałowałyśmy, że nasi ukochani mężczyźni choć przez chwilę nie mogą doświadczyć takiego cudownego uczucia, jak my.

Mama i tata zakładają podobne pasy na swoje brzuchy. Oba zostają podłączone do aparatu KTG. Z aparatu, który rejestruje ruchy dziecka, wysyłane są impulsy do pasa taty (będące repliką tych ruchów), dzięki czemu może on odczuwać je w taki sam sposób jak mama (prawie, bo od zewnątrz, a nie od wewnątrz). Wrażenie musi być niesamowite, o czym świadczą reakcje ojców pokazane na filmiku. Oni po prostu płaczą ze wzruszenia! Pomyślcie tylko, jak takie wspaniałe doświadczenie zbliża do siebie rodziców dziecka...

Niestety, pas nie jest do kupienia. Przynajmniej na razie, ale firma Kimberly Clark rozważa możliwość, by już niedługo móc tę techniczną nowinkę kupić tatusiom na Dzień Ojca.

Obejrzyjcie video na następnej stronie. Jest urocze!

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Cara
2014-05-21 16:55:44

re: Pas ciążowy dla mężczyzn - po prostu niesamowite!

Ooo ... Jakie to słodkie ... Prawie sama się popłakałam !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz