Pewna mama zilustrowała swoje codziennie, ciążowe problemy. Zobacz przezabawny komiks!

Okres ciąży, a szczególnie jej końcowy etap, to czas pełen wyzwań. Od depilacji bikini, po próbę zawiązania butów. Znacie to?

Line Severinsen

Pewna mama pochodząca z Bergen w Norwegii postanowiła, korzystając ze swojego niewątpliwego talentu, zilustrować w przezabawny sposób to, jak naprawdę wygląda ciąża z perspektywy... ciężarnej.

Line Severinsen (norweska ilustratorka i animatorka kultury) zaczęła rysować swój komiks, gdy była w ciąży z pierwszym dzieckiem w 2012 roku, a ukończyła go podczas drugiej ciąży (maluch przyszedł na świat w maju tego roku).

W pełnych dowcipu rysunkach Line znajdziemy całościową diagnozę stanu, jakim jest ciąża, okraszoną ogromną dawką jej poczucia humoru. No bo czymże innym jest ciąża, szczególnie jej końcówka, jak nie okresem, w którym uczucie, że za chwilę Twój brzuch eksploduje, dominuje każdą minutę życia (plus miłe, ale dotkliwe kopniaki), a klapki to Twoje ulubione obuwie. Do tego ciągłe myśli o porodzie, a na dodatek - lęki partnera. Bo jakby wszystkiego było mało, nie tylko my, kobiety, mamy w ciąży huśtawkę emocjonalną. Wiele z nas potwierdzi, że faceci wtedy też nie zawsze zachowują się zupełnie normalnie. Lekarstwo ta to szaleństwo? Dużo śmiechu!

Zapewnia nam to Line Severinsen. Obejrzyjcie jej komiks NA NASTĘPNYCH STRONACH >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis..k.
2015-11-13 17:16:31

re: MAMA zilustrowała swoje codziennie, ciążowe problemy. Zobacz przezabawny komiks!

bardzo fajne i życiowe te obrazki, mozna się pośmiać. jednak nie udało mi się obejrzeć do końca. reklamy są straszne, kazda strona strasznie dlugo się otwiera. minęło juz poł godz od otworzenia 1 obrazka a ja jestem dopiero na 18tym. jakiś koszmar. naprawdę nie można było tego umieścić jedno pod drugim? eh..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz