Pięć dolegliwości ciążowych, którym możesz zaradzić!

Mdłości to nie jedyna dolegliwość ciążowa, która uprzykrza mamom czas oczekiwania na maleństwo. Na szczęście innym, nie mniej częstym, także można zaradzić.

ciąża

Ciąża to niezwykłe doświadczenie. Poczęcie dziecka otwiera nowy rozdział w życiu całej rodziny. Oczekiwanie na przyjście na świat maleństwa to czas wielkich emocji – radości i ekscytacji, czasami niepokoju i troski. Każda kobieta spodziewająca się dziecka przeżywa upływające 9 miesięcy na swój unikatowy sposób. Wspólne bywają natomiast słynne ciążowe dolegliwości, które nie raz spędzają sen z powiek przyszłym mamom, rzucając cień na radosny czas oczekiwania.

Kobiety przeważnie ze wzruszeniem wspominają oczekiwanie na dziecko. Nie oznacza to jednak, że ich życie przez 9 miesięcy usłane było różami. Niektóre kobiece przypadłości potrafią czynić oczekiwanie na malucha prawdziwą szkołą przetrwania. Jak sobie radzić z huśtawką nastrojów? Jak zapobiegać zawrotom głowy? Podpowiadamy, jak radzić sobie z problemami często zgłaszanymi przez przyszłe mamy.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz