Kobieta w ciąży poparzyła sobie brzuch i opublikowała jego zdjęcie w sieci [FOTO]

Sandi Thom, szkocka wokalistka, opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego ciążowego brzucha, na który niechcący wylała filiżankę gorącej wody.

Sandi Thom

Poparzony brzuch

Kiedy jesteś w ciąży i masz przed sobą ogromny brzuch, czujesz się niezręcznie i niezdarnie. Często zapominasz o tym wielkim brzuchu przed tobą i próbujesz się przecisnąć między ludźmi, wpadasz na nich lub coś rozlewasz, mam nadzieję, że to nie będzie gorący napój” – napisała Sandi Thom pod zdjęciem, które opublikowała. Na szczęście poparzenie dotknęło tylko powierzchni skóry, dziecku nic się nie stało.

Uczucie niezdarności w ciąży

Kobietom towarzyszy ono bardzo często. Pod zdjęciem zamieszczonym przez Sandi Thom pojawiły się komentarze, w których mamy opisywały swoje historie z uszkodzeniem ciążowego brzucha. Pewna kobieta napisała: „Szłam przed kobietą i jej córką. Dziewczynka wyglądała na 8-9 lat i miała na plecach plecak, kołysała nim na lewo i prawo i uderzyła mnie w brzuch w momencie, kiedy je wymijałam. Nie wiem, czy to były książki, czy cegły, ale poczułam wielki ciężar”. Rachael napisała: „Pojechaliśmy na wakacje kilka tygodni temu, ostatniej nocy spacerowałam trzymając mojego syna za rękę, byłam bardzo szczęśliwa, mówiłam do niego, kiedy nagle uderzyłam brzuchem w słup latarni ulicznej”. Paula dodała: „Pojechaliśmy do supermarketu, staliśmy na końcu kolejki, kiedy kasjer wjechał w mój brzuch ogromnym wózkiem na zakupy”. Charlotte potwierdza historię z filiżanką: „To głupie wiem, chciałam napić się herbaty i właśnie nalewałam wodę do filiżanki, która nagle podskoczyła, a woda poparzyła mój ciążowy brzuch”. Hayley również oparzyła sobie brzuch w ciąży:Kiedy byłam w ciąży, trzymałam czerwoną, gorącą kratę z grilla, która nagle znalazła się na moim brzuchu (gotowanie topless, kiedy jesteś większa i bardziej niezdarna niż zwykle, nie jest wskazane drogie panie), z dzieckiem nic się nie stało, ale miałam wielki pęcherz na brzuchu".

Drogie Mamy, czy Wam w czasie ciąży przydarzyły się podobne historie? 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz