Pytanie od jednej z Mam: Starania o dziecko

`Mam problemy z zajściem w ciążę...`

kobieta w ciąży

Witam. Chcialabym się poradzić, zasięgnąć opinii innych mam.

Otóż mam 26 lat, dwoje prze kochanych dzieciaczkow, i teraz z mężem staramy się o nasze 3 nowe życie. Ponieważ istnieją rzeczy i sytuacje w życiu każdej kobiety które nie do końca są dosyć zrozumiałe (cóż takie życie) dziś chciałabym zapytać co sądzicie drogie mamy o takiej oto sytuacji kiedy ja od początku mam problemy z zajściem w ciążę, leczylam się przed pewien czas, stwierdzono u mnie ze mam do czynienia z torbielami, ale na szczęście udało mi się zajść w ciążę za pierwszym razem trwało to dłużej, drugim razem krócej łatwiej.

Teraz chce zajść w 3 ciążę, staramy się z mężem, niestety nie miesiaczkuje regularnie a moje cykle należą do tych dłuższych niż standardowe 28 dni. Od początku roku o dziwo miesiączki występują co miesiąc, od lutego staramy się z mężem z finałem oczywiście w środku, było już kilka takich podejść.

Około połowy marca spodziewam sie miesiączki, lecz wiadomo różnie to bywa, jakieś 4 dni temu zaczęłam "brudzic" tak bym to ujęła bardziej na czerwono myślałam że to może wczesniejsza miesiączka tak się zaczyna ale nie, to brudzenie ustalo, ja zrobiłam test ciążowy wynik negatywny. Nie wiem jak mam to interpretować? Dodam że przed tym niby brudzeniem też był finał w środku.

Dziękuję i pozdrawiam.

(pisownia oryginalna - przyp. redakcji)

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-04-02 10:29:49

re: Pytanie od jednej z Mam: Starania o dziecko

Ja i mój partner już pół roku się staramy i nic. Mam podobnasytuacje tylko ze to nasze pierwsze starania. Mój okres się pojawią kiedy chce. Raz jest 28 a potem przerwa na 2miesiace i tak różnie. Więc poszłam do ginekologa i powiedział mi Ze to przez hormony. Dostałam leki antykoncepcyjne zoely które mają mi uregulować cykl :) potem to będzie bułka z masłem heh

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-03-21 21:09:21

re: Pytanie od jednej z Mam: Starania o dziecko

Kochana nie ty jedna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz