Dlaczego Savannah zepchnęła księcia George'a ze wzgórza?

Kamery na meczu polo zarejestrowały moment, w którym kuzynka spycha księcia. Czy był to dziecięcy żart?

royal

W ostatnich tygodniach Rodzina Królewska pokazywała się dość często w oficjalnych wystąpieniach. Wśród nich znalazł się też mecz polo, na którym uroczo biegali sobie książe George i księżniczka Charlotte.

Dopiero teraz okazało się, że zdjęcia, na których było widać grymas na twarzy Księcia nie były zwykłym robieniem min do paparazzi. Książe George został bowiem zepchnięty ze wzgórza przez swoją kuzynkę, Savannah Philips. I tak, to ta sama, która zatykała małemu Księciowi na balkonie, podczas królewskiego wystąpienia.

Wiadomo, gdzie dzieci, tam najpewniej będzie drama albo kłopoty. Jednak trudno nam zrozumieć, dlaczego Savannah zepchnęła raptownie kuzyna, który wygląda jakby chciał się tylko dosiąść do dziewczynek w swoim wieku. 

Jak to się dalej potoczyło? Książe poskarżył się księżnej Kate, która widziała całe zdarzenie. Pogłaskała ona Synka po policzku i udobruchała, gorzej niestety z Savannah, która dostała ostrą burę od swojej Rodzicielki.

Nie minął kwadrans, a wszyscy wyglądają jakby zapomnieli o całym zdarzeniu. Nie brzmi Wam to jak najnormalniejsza sytuacja z każdej imprezy, na której pojawiają się małe dzieci? Czyżby królewska rodzina była bardziej normalna, niż nam się wydaje?

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz