Ciężarna kupiła w McDonald's kawę. Dostała... środek czyszczący

Okrutna pomyłka w znanej restauracji, która mogła kosztować życie ciężarną kobietę.

mcdonald's

Kierownik restauracji, w której podano ciężarnej środek czyszczący zamiast kawy, wydał już oficjalne przeprosiny. Czy to koniec? Czy dziecku grozi niebezpieczeństwo?

ZOBACZ: Zmarła znana sportsmenka. W dniu swoich osiemnastych urodzin!

Kobieta w ósmym miesiącu ciąży chciała napić się kawy w restauracji McDonald’s. Gdy dostała napój i zrobiła pierwszy łyk, zorientowała się, że to, co dostała w niczym nie przypomina w smaku kawy z mlekiem. Przeciwnie – smak był bardzo wyrazisty, słono-gorzki, a substancja żrąca i wypalająca.

Kobieta wróciła do restauracji i zażądała rozmowy z kierownikiem.

ZOBACZ: Dziewczynka, którą nieszczepiony kolega zaraził odrą, zmarła w szpitalu

„Pokazałam mu kawę i wtedy spytał, czy chcę kolejną. Odpowiedziałam: absolutnie nie, to jest niedopuszczalne”– relacjonuje BBC.

Wyjaśnienia pracowników McDonald’s wskazują wyłącznie na ich niekompetencję. Okazuje się, że przed uruchomieniem czyszczono ekspres, lecz przez roztargnienie przed podaniem kawy pracownik zapomniał odłączyć pojemnik ze środkiem czyszczącym. W ten sposób kobieta zamiast kawy, dostała silnie toksyczny i chemiczny produkt o żrących właściwościach.

ZOBACZ: Mama znalazła kawałek gipsu w pieluszce Malucha!

„Podjęliśmy natychmiastowe kroki mające na celu ponowne przeanalizowanie naszych procedur dotyczących czyszczenia sprzętu” – zapewnia prowadzący restaurację.

Czy naprawdę za każdym razem trzeba sprawdzać, czy kawa to na pewno kawa?

 

ap

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz