Starania o dziecko. Dlaczego to właśnie latem mogą się udać?

Latem masz większe szanse na zajście w ciążę - to już potwierdzone badaniami naukowymi! Jeśli staracie się o dziecko, urlop na plaży może być najlepszą rzeczą, jaką teraz możecie zaplanować.

kobieta

Latem większe szanse na poczęcie dziecka

Aż 20% populacji ma problemy z poczęciem dziecka. Ponieważ skala zjawiska jest bardzo duża, Światowa Organizacja Zdrowia uznała niepłodność za chorobę społeczną. Eksperci z University Hospital Ghent Centre for Reproductive Medicine obserwowali 6 tysięcy par, które starały się o dziecko nawet od 6 lat. Naukowcy wzięli pod lupę warunki pogodowe, które mogłyby wpłynąć na sukces zapłodnienia. Odnotowali, że latem poczęło się więcej zdrowych dzieci. W ciążę częściej zachodziły kobiety, które zażywały kąpieli słonecznych. Specjaliści wysnuli wniosek, że słońce i wysokie temperatury wpływają korzystnie na kobiecą płodność. Dobre wieści są również dla panów!

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ika
2015-07-08 13:53:47

re: Starania o dziecko. Dlaczego to właśnie latem mogą się udać?

Jest w tym prawda :) Razem z partnerem staraliśmy się o dziecko od października.W maju zaczęliśmy się niepokoić. Moja pani doktor, mówiła to co w tym artykule, że słońce dobrze działa na płodność. Miała rację :) Zaszłam w ciążę w lipcu :) Teraz jestem szczęśliwą mamą 3 miesięcznego synka :) Dodam, że moja starsza córcia też została poczęta latem :) Kobietki starające się o dzieciaczki, nastawcie się pozytywnie i korzystajcie ze słońca :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-07-08 06:16:12

re: Starania o dziecko. Dlaczego to właśnie latem mogą się udać?

@wkurzona to po to aby było więcej wyświetleń reklam na stronie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
wkurzona
2015-07-07 20:11:14

re: Starania o dziecko. Dlaczego to właśnie latem mogą się udać?

Ta strona jest tak denerwujaca.... zamiast zrobic artykul na jedne stronie, musicie go podzielic na 15 stron. ...normalnie az sie czytac odechciewa!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz