Co Supermamy myślą o czarnym marszu?

W piątek w kilku miastach w Polsce odbyły się czarne marsze, które miały na celu wyrażenie sprzeciwu wobec zaostrzeniu prawa aborcyjnego, albo bezpośredniego poparcia aborcji. Sprawdziliśmy, co o tym myślicie!

aborcja

Ponieważ czarny marsz wywołał burzliwą dyskusję wśród Supermam, sprawdziliśmy, co o tym myślicie i jak się na to zapatrujecie. Zebraliśmy wszystkie Wasze opinie i oto, co z tego wyniknęło.

Część z Was popiera bezwzględą możliwość przeprowadzenia aborcji na życzenie matki. Te osoby stanowią jednak zdecydowaną mniejszość!

Panie, które opowiedziały się za całkowitym dopuszczeniem aborcji na życzenie dywagowały na ten temat w taki sposób (ortografia i interpunkcja zgodna z oryginałem wypowiedzi):

Ja się dołączyłam mętalnie nie mogłam być na manifestacji, bo mam chore dziecko a drugie malutkie i pomimo tego że jestem mamą jestem za. A dlatego że nie chciała bym urodzić dziecka które żyło by tylko chwilkę nie dała bym sobie z tym rady psychicznie, dwa nie chciała bym urodzić dziecka które nie ma rąk i nóg, bo to nie życie i co z nim będzie jesli mnie zabraknie. Kto mi pomoże kiedy moje dziecko urodzi się niepełnosprawne do tego stopnia że jego leczenie które i tak nie przyniesie żadnych skutków, a będzie cierpiało katorgi a ja będę patrzeć jak moje dziecko cierpi wiedząc że w żaden sposób nie mogę mu pomóc. Dlatego jestem za aborcją.

Jestem kobietą i jestem za wolnym wyborem, nikt nie będzie decydować za mnie w tej kwesti. Urodzę albo nie. Moja sprawa.

 

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz