KONKURS: Nie jestem perfekcyjną mamą

Nie jesteśmy matkami z instagrama z idealnym porządkiem w domu i dziećmi odrysowanymi od linijki. I jesteśmy z tego dumne!

mama córka

Jakiś czas temu napisaliśmy dla Was tekst Nadal wierzysz w tę bajkę?, biorąc na warsztat to, jak instagram zmienia naszą percepcję normalnego macierzyństwa.

Przyznajemy się bez bicia, że pokoje naszych dzieci nie są idealnie urządzone, a my same też nie zawsze jesteśmy takimi matkami, jak byśmy chciały być. Ale się staramy i to uważamy za najważniejszą rzecz.

W imię przeciwdziałania trendowi "idealnego macierzyństwa" stworzyliśmy dla Was konkurs Nie jestem perfekcyjną mamą, który ma na celu promowanie naturalnych uroków bycia mamą Maluszka. Umówmy się: nie zawsze jest cudownie i wspaniale, a nasze mieszkania, z dużym wsparciem naszych dzieci, często dalece odbiegają od perfekcji. I za to właśnie kochamy nasze dzieci! Za spontaniczne rozśmieszanie do łez, za rozumowanie, które przewyższa największe umysły na świecie i za kreatywność, która rozkłada nas na łopatki. Bo takie jest życie z Maluchem!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Podziel się z nami zdjęciem kreatywnego życia z Twoim Maluszkiem oraz rzeczami, jakimi zaskoczyło Cię Twoje dziecko, a Tobie udało się to uwiecznić. Może to być ściana pomalowana kredkami, stos "artystycznie" rozrzuconych zabawek, plamy na dywanie - przecież wszystkie tak dobrze to znamy z codzienniego życia! Twój Maluch nie musi być widoczny na zdjęciu, jednak jeśli go sfotografujesz w akcji - pamiętaj, aby w miarę możliwości ukryć jego twarz naklejką bądź wycięciem. Chętnie nagrodzimy 31 najlepszych zdjęć i opublikujemy je na naszej facebook'owej społeczności "Nie jestem mamą z Instagrama", która już wkrótce startuje!

Oczekujcie zaproszeń!

Konkursowe zdjęcia wyślijcie na adres redakcja@supermamy.pl.

Oprócz zgłoszenia, podeślijcie nam również w mailu:

a.    Swoje imię i nazwisko
b.    numer telefonu;
c.    adres zamieszkania.

W treści maila załączcie również trzy poniższe oświadczenia:

A.    „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Nie jestem perfekcyjną mamą” i akceptuję jego treść w całości.”

B.    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Nie jestem perfekcyjną mamą”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.    „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Nie jestem perfekcyjną mamą”.

Czekamy na Wasze radosne zgłoszenia do 31 lipca. W trakcie trwania całej zabawy co 4 dni będziemy ogłaszać kolejnych laureatów - do wygrania kosmetyczne i książkowe niespodzianki!

REGULAMIN KONKURSU

LISTA LAUREATEK:

1. Agnieszka T., Wrocław
2. Natalia S., Trzebinia
3. Monika G., Kwidzyń
4. Bożena S., Siedlec
5. Weronika G., Stęszew
6. Aneta S., Świebodzin
7. Agnieszka A., Górzyca
8. Lidia S., Siedlce
9. Monika T., Siemanowice Śląskie
10. Karolina Z., Szprotawa
11. Agnieszka W., Tąpkowice
12. Angelika F., Wrocław
13. Judyta K., Kętrzyn
14. Ewa W., Bieruń
15. Justyna G., Łódź
16. Patrycja P., Mstów
17. Karolina W., Mstów
18. Justyna S., Pacanów
19. Karolina F., Ostróda
20. Katarzyna B., Warszawa
21. Dorota A., Wrocław
22. Anna P., Starachowice
23. Anita L., Koczargi Stare
24. Agnieszka N., Tąpkowice
25. Jadwiga P., Siedlec
26. Barbara W., Gogołowa
27. Renata D., Góra Siewierska
28. Marcin J., Warszawa
29. Agnieszka A., Górzyca

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz