KONKURS: Nie jestem perfekcyjną mamą

Nie jesteśmy matkami z instagrama z idealnym porządkiem w domu i dziećmi odrysowanymi od linijki. I jesteśmy z tego dumne!

mama córka

Jakiś czas temu napisaliśmy dla Was tekst Nadal wierzysz w tę bajkę?, biorąc na warsztat to, jak instagram zmienia naszą percepcję normalnego macierzyństwa.

Przyznajemy się bez bicia, że pokoje naszych dzieci nie są idealnie urządzone, a my same też nie zawsze jesteśmy takimi matkami, jak byśmy chciały być. Ale się staramy i to uważamy za najważniejszą rzecz.

W imię przeciwdziałania trendowi "idealnego macierzyństwa" stworzyliśmy dla Was konkurs Nie jestem perfekcyjną mamą, który ma na celu promowanie naturalnych uroków bycia mamą Maluszka. Umówmy się: nie zawsze jest cudownie i wspaniale, a nasze mieszkania, z dużym wsparciem naszych dzieci, często dalece odbiegają od perfekcji. I za to właśnie kochamy nasze dzieci! Za spontaniczne rozśmieszanie do łez, za rozumowanie, które przewyższa największe umysły na świecie i za kreatywność, która rozkłada nas na łopatki. Bo takie jest życie z Maluchem!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Podziel się z nami zdjęciem kreatywnego życia z Twoim Maluszkiem oraz rzeczami, jakimi zaskoczyło Cię Twoje dziecko, a Tobie udało się to uwiecznić. Może to być ściana pomalowana kredkami, stos "artystycznie" rozrzuconych zabawek, plamy na dywanie - przecież wszystkie tak dobrze to znamy z codzienniego życia! Twój Maluch nie musi być widoczny na zdjęciu, jednak jeśli go sfotografujesz w akcji - pamiętaj, aby w miarę możliwości ukryć jego twarz naklejką bądź wycięciem. Chętnie nagrodzimy 31 najlepszych zdjęć i opublikujemy je na naszej facebook'owej społeczności "Nie jestem mamą z Instagrama", która już wkrótce startuje!

Oczekujcie zaproszeń!

Konkursowe zdjęcia wyślijcie na adres redakcja@supermamy.pl.

Oprócz zgłoszenia, podeślijcie nam również w mailu:

a.    Swoje imię i nazwisko
b.    numer telefonu;
c.    adres zamieszkania.

W treści maila załączcie również trzy poniższe oświadczenia:

A.    „Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu konkursu „Nie jestem perfekcyjną mamą” i akceptuję jego treść w całości.”

B.    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem konkursu „Nie jestem perfekcyjną mamą”, ewentualnym wydaniem nagród. Wyrażam zgodę na udostępnienie informacji o wynikach konkursu poprzez podanie mojego imienia i nazwiska, Nicku, do wiadomości publicznej, w przypadku mojej wygranej. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.”

C.    „Oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i mam pełną zdolność do czynności prawnych, ewentualnie dysponuję pisemną zgodą swoich przedstawicieli ustawowych na udział w konkursie „Nie jestem perfekcyjną mamą”.

Czekamy na Wasze radosne zgłoszenia do 31 lipca. W trakcie trwania całej zabawy co 4 dni będziemy ogłaszać kolejnych laureatów - do wygrania kosmetyczne i książkowe niespodzianki!

REGULAMIN KONKURSU

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz