Znamy szczegóły dotyczące porodu księżnej Kate!

Termin porodu księżnej przewidziany jest na kwiecień 2018 r. Ujawniane są szczegóły dotyczące warunków, w jakich będzie rodzić Kate.

kate pregnant

Wiadomo, że w tej szczególnej chwili potrawy gotować będą dla niej mistrzowie kuchni. Ale nie tylko dla niej, William będzie ze swoją żoną podczas całego pobytu w klinice. Książęca para nie będzie się nudzić - do ich dyspozycji będzie telewizja satelitarna, świeże magazyny i gazety oraz dostęp do szybkiej sieci internetu.

A oto pozostałe szczegóły dotycząc przyjścia na świat potomka rodziny królewskiej:

Miejsce narodzin

Klinika Lido, oddział położniczy londyńskiego szpitala St Mary’s. Tu przyszli na świat George i Charlotte. Ekskluzywne warunki szpitalne: aksamitne fotele, piękna prywatna łazienka, menu luksusowej restauracji i imponująca lista win.

W przypadku rezerwacji specjalnie wybranego pokoju dla księżnej, szacowany koszt to ponad 40 tys. funtów tygodniowo (około 200 tys. zł).

Opieka medyczna

Porodem zajmą się najlepsi fachowcy na świecie, wśród nich królewski ginekolog dr Alan Farthing, który wraz z innym specjalistą, Guyem Thorpem-Beestonem, przyjął poprzedni poród księżnej w maju 2015 r. Lekarze pomagali także Kate w pierwszym okresie trzeciej ciąży, gdy cierpiała na nawracające, uciążliwe wymioty.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz