Ta ciężarna umie sprawić, że jej ciążowy brzuszek znika w 10 sekund! [VIDEO]

To niewiarygodne, co ona robi!

ciężarna

W sieci pojawił się niewiarygodny filmik, na którym ciężarna, wciąga brzuch tak bardzo, że w zasadzie zupełnie on znika. Czary? Photoshop? Wiele osób podejrzewa, że to oszustwo, jednak to tylko oćwiczenia nazywane "pompowaniem brzucha" (The Bloom Method).

Technika została niedawno spopularyzowana przez trenerów fitness z Kolorado. Stworzona przez Brooke Cates, specjalistę od ćwiczeń w ciąży i po porodzie. Jest technika oddychania przeponowego, którą się wykorzystuje podczas porodu. Zasadniczo kobiety te zasysając powietrze w bardzo kontrolowany sposób sprawiają, że ich dzieci "znikają". Jak zapewnia autorka ćwiczeń, treningi takie pozwalają na lepszą kontrolę mięśni swojego brzucha.

A co z maluszkiem? Brooke przekonuje, że jest to bezpieczna technika, a maluszek nadal cały i zdrowy, chwilowo przesuwa się ku górze do klatki piersiowej.

Jak zapewnia popularyzatorka tej metody, niesie ona ze sobą wiele korzyści. Oprócz tego, że redukuje potrzebę korzystania ze środków przeciwbólowych podczas porodu, pomaga wzmocnić głębokie mięśnie, dzięki czemu następuje redukcja bólu pleców i miednicy. Dzięki oddechowi przeponowemu kobieta ma szanse się zrelaksować. Mamusia także szybciej wraca do formy po porodzie.

Brooke oferuje specjalny pakiet zajęć fitness ciążowych i poporodowych, a także szkolenia online. Jej zdaniem kobiety, które ćwiczą w ciąży w ten sposób, mogą urodzić w zaledwie 20-30 minut.

Kochane Mamusie, co sadzicie o takiej metodzie ćwiczeń?

Koniecznie zobaczcie filmiki na kolejnych stronach >>>

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-06-17 18:33:01

mój mąż potrafi na odwrót: z płaskiego brzucha "nadmuchać" wielki balon :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-05-21 15:19:58

To nie możliwe. Filmomontaż. Jak nic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz