UDANY PORÓD

Dla wszystkich Mam ze Szczecina oraz tych, które do stolicy województwa zachodnioporskiego mają blisko, już za kilka dni Tydzień Douli w Szkole Rodzenia Nowe Życie, a w ramach Tygodnia... m.in. bezpłatne warsztaty, wykłady i wiele innych atrakcji.

doula

25 i 28 marca 2014 w ramach obchodów Tygodnia Douli Szkoła Rodzenia „Nowe życie” w Centrum Edukacji Okołoporodowej, zaprasza przyszłych rodziców na bezpłatne wykłady, konsultacje, zajęcia edukacyjne i… Krąg Opowieści Porodowych.

Wsparcie emocjonalne jest jednym z najważniejszych czynników podczas porodu. Temu właśnie będą poświęcone spotkania w Szkole Rodzenia „Nowe Życie” w Centrum Edukacji Okołoporodowej przy ul. Więckowskiego 1/5 w Szczecinie, w dniach 25 i 28 marca 2014.

Bezpłatne spotkania, konsultacje i projekcja filmu „Doula” są organizowane w ramach Tygodnia Douli. Doula to nadal pojęcie niezrozumiałe dla wielu kobiet w ciąży, a także dla personelu medycznego - wyjaśnia Dorota Frydel, właścicielka Centrum Edukacji Okołoporodowej, doula. W ramach ogólnopolskiego Tygodnia Douli, w Centrum Edukacji Okołoporodowej przybliżamy osobę i zakres działania douli, zatem zapraszamy wszystkich rodziców oczekujących dziecka czy planujących ciążę do kontaktu z nami i bezpłatnych konsultacji - dodaje.

Wydarzenie warte jest szczególnej uwagi, także ze względu na fakt, iż w jednym miejscu w Szczecinie - w szkole rodzenia w CEO - dostępne są dla rodzących aż trzy doule: Dorota Frydel, pedagog, założycielka CEO, Małgorzata Szmygin, będąca także doradcą laktacyjnym oraz Agata Dżaman, która oprócz bycia doulą, kształci także przyszłych i obecnych rodziców z zakresu chustonoszenia.

W tym czasie ruszy także nowatorski projekt DOULA TV - bezpłatny kanał w serwisie youtube.com, na którym doule z CEO będą przybliżały sposoby radzenia sobie np. z bólem porodowym, odpowiadały na pytania ciężarnych i opowiadały o pracy douli.

Jakie atrakcje przewidziano dla uczestniczek warsztatów?

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz