Udany seks w ciąży - czy to możliwe?

Dowiedz się, jak mimo ciążowych ograniczeń cieszyć się intymnością.

seks w ciąży

Dla wielu kobiet ciąża i seksualność to dwa wykluczające się pojęcia. Ale tak być nie musi. W ciąży ciało kobiety staje się bardziej wrażliwe, skóra delikatna i to dar od Boga dla Twojego faceta, że może takie ciało wielbić i pieścić. Twoje piersi są większe i czulsze na dotyk, biodra szersze, włosy dłuższe i bardziej gęste, a hormony kobiece na najwyższym z możliwych poziomów. Kobieta w ciąży powinna czuć się seksownie. Niestety, te same hormony doprowadzają cię do płaczu, sprawiają, że czujesz się gruba i nieatrakcyjna, nie dajesz się dotknąć mężowi, a on bezradnie rozkłada ręce.

Bez względu na to, jak bardzo puchną ci nogi, jak grube wydają ci się twoje uda i bez względu na to, jak często wymiotujesz, jesteś nadal fantastyczną kobietą. Po prostu zmieniła się sytuacja, a pozorne uciążliwości należy przekuć w zalety... CZYTAJ DALEJ >>>

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-09-18 11:35:16

re: Udany seks w ciąży - czy to możliwe?

Ja tam kochałam się ze swoim facetem po 2-3 razy dziennie. Pod koniec ciąży miewalam więcej bóli więc ograniczaliśmy pożycie, jak dobrze się czułam to nigdy mu nie odmawiałam. Nie ma co się hamować jeśli się dobrze czujesz :D facet w czasie ciąży jest bardzoo delikatny żeby krzywdy nikomu nie zrobić :) kobieto jak nie masz problemu ze zdrowiem to nie odmawiaj partnerowi bo on ma potrzeby i lepiej żeby nie chodził na boki ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz