VIDEOBLOG `Cud ciąży w wieku dojrzałym` PREMIERA!!!

Justyna Reczeniedi oczekuje na swoje pierwsze maleństwo. Będzie opowiadać Wam o tym od dziś na naszym portalu.

vblog

JUSTYNA RECZENIEDI - sopran, skrzypaczka, polonistka, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki. Solistka Warszawskiej Opery Kameralnej. Laureatka konkursów wokalnych w Polsce, Austrii i we Włoszech. Nagrała wiele płyt solowych, m.in.: „Tam mnie znajdziesz”, „Najpiękniejsze arie operowe na sopran liryczno-koloraturowy”, „Szczęśliwi”, „Pomiędzy światem a nami” (z Jerzym Zelnikiem), „Co-Opera”, a kolejnym przygotowywanym albumem jest płyta „Pamięci Anny German”. Wystąpiła w telewizyjnym show Polsatu „Jak Oni Śpiewają” u boku Agnieszki Włodarczyk.

Od września 2014 r. prowadzi swój video blog w serwisie YouTube pt. „Cud ciąży w wieku dojrzałym” i z radością oczekuje na swoje pierwsze maleństwo.

_________________

Drogie SuperMamy, miłe Użytkowniczki tego super portalu!

Chcę się z Wami podzielić wielką radością. Doczekaliśmy się! Po wielu latach szczęśliwego małżeństwa, w wieku 38 lat spełnia się moje marzenie – w lipcu tego roku udało mi się zajść w ciążę!

Drugi trymestr trwa w najlepsze, a ja czuję się coraz lepiej. Po początkowym etapie zawirowań, wstąpił we mnie wigor, roznosi energia.

Mówiono, że w ciąży kobieta słabnie, ubywa jej urody, wypadają włosy, przestaje być aktywną fizycznie i zawodowo, zmienia jej się percepcja, robi się nieznośna dla otoczenia; ponadto że dziecko zabiera wszelkie witaminy i składniki mineralne z naszego organizmu, powodując jego wycieńczenie, a poza tym – przyszła mama „okropnie tyje”. Póki co – nic z tych rzeczy. Oczywiście każda ciąża jest inna, tak jak inna jest każda kobieta i każde dziecko. Jeśli jednak o mnie chodzi, jak nadmieniłam – czuję przypływ podwójnej energii, wyglądam... może sami to oceńcie (?), długie włosy rosną w najlepsze, paznokcie stają się mocniejsze, nie jestem aktywną, tylko wręcz hiperaktywną zawodowo i fizycznie (inna sprawa, że moja praca to pasja, którą wykonuję z miłością; ćwiczę też w sposób umiarkowany, dobrze oddycham i staram się być w ruchu)... No, cóż - poza tym „nieznośna dla otoczenia” chyba wszystko mogę zdementować :). Dziecko sprawia, że czuję się spełniona, zadowolona i pełna nadziei, a co do tycia - przybył mi do tej pory 1 kilogram (słownie: jeden).

Komentarze (7)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2014-10-27 07:09:07

re: VIDEOBLOG `Cud ciąży w wieku dojrzałym` PREMIERA!!!

To cudownie Gratuluję!!! Ja mam 37 i również staram się o dziecko.Mieszkałam w Stanach przez parę lat i to jest normalne ,że kobiety maja dzieci w tym wieku.I nikt tam nikogo nie ocenia, każdy żyje po swojemu.Czytam komentarze poniżej i nie mogę uwierzyć jakim nadal jesteśmy ograniczonym narodem w naszej mentalności.Nie jest sztuka narobić dzieci,tylko je wykształcić, wychować, zapewnić im warunki mieszkalne i co najważniejsze mieć dla nich czas.Pozdrawiam i życzę wszystki ... ego dobrego:) Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Justyna Reczeniedi
2014-10-27 21:06:04

Dziękuję za gratulacje i mądry, budujący komentarz. Ja z kolei życzę owocnych starań! Wszystko będzie dobrze. :) Pozdrawiam ciepło!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-10-26 13:43:07

re: VIDEOBLOG `Cud ciąży w wieku dojrzałym` PREMIERA!!!

Pierwsze? hahaha drugie przed 50 a trzecie przed 60 lol :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-10-26 13:36:42

re: VIDEOBLOG `Cud ciąży w wieku dojrzałym` PREMIERA!!!

najlepszy wiek na rodzenie dzieci to 28-35 lat, potem babcie w kapcie. Straszne jest tez jak mlode dziewczyny bez pozycji, wyksztalcenia klepią dzieci i biede. Wstarczy popatrzec w pakrach jak zachowuja sie mamy gowniary fiu bżdziu siedzące na komórkacha jak te leciwe, ktorym za dziecmi sie nie chce biegac. Trzeba wypośrodkować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz