VLOG - Cud ciąży w wieku dojrzałym: JAK USZCZĘŚLIWIĆ KOBIETĘ W CIĄŻY

Czy jest potrzebne jakiekolwiek tłumaczenie, dlaczego kobieta w ciąży powinna być szczęśliwa? Kobietę należy uszczęśliwiać na każdym etapie życia, jednak w ciąży to nieodzowne!

ciąża

Każdemu należy się odrobina szczęścia, ale szczególnie zasługuje na to właśnie kobieta, spodziewająca się dziecka. To ona ponosi niejako ofiarę, by wydać na świat nowe życie. Czasem perspektywa bólu, zmian w wyglądzie, obawa o zdrowie potomka mogą nieść za sobą stany depresyjne, które łagodzić będzie dobre traktowanie i zrozumienie otoczenia. Liczy się okazywanie uczuć, drobne gesty, troska najbliższych. Ale nawet jeśli czujemy się wspaniale i wydaje nam się, że nasze życie jest usłane różami, w okresie ciąży powinnyśmy sobie w odpowiedni sposób dogadzać. Dbając o siebie samą, dbasz o dziecko.

Czyż nie jest tak, że zadowolona, szczęśliwa mama, to spokojne, pogodne maleństwo?

Podzielę się dziś z Wami moimi spostrzeżeniami na temat, co kobieta w ciąży lubi najbardziej. Ciekawa jestem, czy pokrywa się to z Waszym doświadczeniem. Szczęście składa się z małych i większych przyjemności. Dalej niektóre z nich.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz