W ciąży główka nie pracuje? Coś w tym jest!

Podczas ciąży w wyniku zmian hormonalnych (poziomu progesteronu i estrogenu) możemy zauważyć u siebie problemy z koncentracją, pamięcią, brak koordynacji ruchów. Czasem wydaje nam się, że mózg spowolnił swoją pracę, lub że mamy do czynienia po prostu z zaćmieniem umysłu. Przeczytaj, jak ten stan okiełznać.

mama

Brak odpowiedniej ilości snu, obawy o przygotowania wszystkiego przed przyjściem na świat dziecka, duża zmiana w sposobie życia podczas ciąży, mogą potęgować ten stan umysłu.

Czasem zdarza się nam problem z przypomnieniem sobie kodu do domofonu w bloku, w którym mieszkamy, schowanie do lodówki kluczyków do samochodu lub portfela, wyjście na dwór w szlafroku lub kapciach. Szklanka „sama” wypadająca z rąk lub „uciekające” przedmioty to dobrze znane Ci zjawiska.

Pomyślmy, jak temu zaradzić.

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kala
2014-06-12 21:27:57

re: W ciąży główka nie pracuje? Coś w tym jest!

Ja na początku ciąży miałam dziwne zaniki świadomości...piwnego dnia wjechałam rozpędzonym samochodem w kolumnę stojących aut... Wiozłam ze sobą 1,5 rocznego synka.... Ze stresu wylądowałam w szpitalu i musiałam leżeć do końca ciąży....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2014-06-12 23:17:34

Nic dziwnego skoro dzień był piwny;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz