W ciąży nie tylko brzuch się powiększa, ale również 7 innych części Twojego ciała

Jeśli jesteś w ciąży, przeczytaj ten tekst. W ciągu magicznych 9 miesięcy powiększa się nie tylko brzuch, pupa i piersi. Jest kilka mniej oczywistych części Twojego ciała, które w tym czasie też się powiększą.

ciąża

Ciało w ciąży: Większe stopy

Wiele kobiet potwierdza: w ciąży zmienia się rozmiar stopy, u niektórych przyszłych mam nawet o dwa rozmiary. W ciąży może się okazać, że miałaś coś, czego nie doceniałaś: mogłaś nosić buty w dowolnym stylu, we wszystkich czułaś się wygodnie. Kiedy spodziewasz się dziecka, już tak nie jest. Dlaczego tak się dzieje? Specjaliści uważają, że powiększenie stóp w czasie ciąży jest związane z nadwagą oraz obrzękami. Łuk stopy spłaszcza się, na powiększenie stóp wpływa także rozluźnienie stawów. Nie musisz od razy oddawać swoich ulubionych par butów, po ciąży znów mogą Ci się przydać. Tymczasem czeka Cię nowy wydatek – zakup butów w większym rozmiarze, ale pamiętaj, aby nie inwestować w nie za dużo, będziesz w nich chodzić najprawdopodobniej tylko w czasie ciąży.

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Alice
2016-10-21 18:07:48

Od kiedy znamiona to części ciała???? Jesteście tacy nieprecyzyjni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ciężarówka
2015-12-02 20:55:21

re: W ciąży nie tylko brzuch się powiększa, ale również 7 innych części Twojego ciała

Obecnie jestem w 8 miesiącu ciąży i jedyne co się u mnie zmieniło to oczywiście brzuch..i powiększyły się brodawki..a tak to ani cycki nie urosły..ani stopy.. Nic mi nie spuchło.. Klatki też nie mam jak Arnold..:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jjjj
2015-11-20 01:21:40

re: W ciąży nie tylko brzuch się powiększa, ale również 7 innych części Twojego ciała

Chore te wasze artykuly czasami !! Przeciez kazdy potrafi w sobie zauwazyc te wszytskie zmiany! Zadna nowosc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz