Anna Wendzikowska oficjalnie potwierdziła ciążę!

Zrobiła to poprzez szczery wpis na instagramie.

anna wendzikowska

W ostatnich tygodniach w mediach wrzało, a jednym z głównych tematów był zaokrąglony brzuszek Anny Wendzikowskiej.

Sama zainteresowana nie potwierdzała ani nie zaprzeczała plotkom, jednak na jej koncie na instagramie ciągle publikowała zdjęcia, które ukrywały tę część ciała. Niektórzy z internautów nawet zarzucali jej kombinowanie z photoshopem w tym celu.

Ania jednak stwierdziła, że nie ma co dłużej odwlekać i wrzuciła długi wpis na instagramie, w którym potwierdziła doniesienia:

"this ship has sailed.. nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać, będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie "

Pozostaje nam tylko serdecznie pogratulować Ani i jej partnerowi!

 

️ this ship has sailed.. nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie #thefourofus

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz