WYPRAWKA do szpitala - radzimy, co i jak spakować

Lista najważniejszych rzeczy, które warto zabrać ze sobą na poród do szpitala.

wyprawka

Zrobienie listy niezbędnych rzeczy, które musimy zabrać z sobą do szpitala na poród, wcale nie jest takie proste. Szczególnie wtedy, kiedy wybieramy się tam w tym celu po raz pierwszy w życiu.

Niektóre szpitale przychodzą z pomocą niedoświadczonym mamom i na swoich stronach internetowych lub ulotkach podają taką listę. Wiadomo jednak, że jest to lista minimum i mało zindywidualizowana.

Pod tym względem nieocenione są rady mam, które wiedzą już co w trawie piszczy i bez czego absolutnie na poród nie należy ruszać się z domu, co by się przydać mogło, a co zdecydowanie uczyni nasz pobyt w szpitalu znośniejszym i bardziej komfortowym.

Większość szpitali i oddziałów położniczych bez problemu akceptuje dwa bagaże u ciężarnej, jeden dla pacjentki a drugi dla maleństwa. Zatem nie czuj się zbyt ograniczona, za to zawsze myśl przede wszystkim o swojej i dziecka wygodzie.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Pierworódka
2015-01-14 20:31:06

re: WYPRAWKA do szpitala - radzimy, co i jak spakować

Chyba trzeba pamiętać tez o przyborach toaletowych dla siebie takich jak szczoteczka do zębów, żel pod prysznic, antyperspirant, szczotka, pasta itp. No i Tantum Rosa :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz