Wyrzuty sumienia w ciąży? Pozbądź się ich!

Ciąża to dziewięć miesięcy huśtawki hormonalnej, zmian, dylematów, decyzji do podjęcia... Ale wiesz co? Czasem musisz sobie odpuścić!

wyrzuty sumienia w ciąży

Ciąża to dziewięć miesięcy huśtawki hormonalnej, zmian, dylematów, decyzji do podjęcia i niecierpliwego oczekiwania. Minie szybciej, niż przypuszczasz! Od Ciebie zależy, czy będzie to czas pełen stresu i niepokoju o każdy etap rozwoju dziecka, czy może wyjątkowe miesiące, które będziesz wspominać z uśmiechem na twarzy.

Czy zawsze będzie lekko? Nie! Prawdopodobnie dopadnie Cię któraś z ciążowych dolegliwości – zgaga (o tym, jak sobie z nią radzić przeczytasz TUTAJ), bezsenność lub puchnące nogi. Całkiem możliwe, że pod koniec będziesz miała już dość i zaczniesz marzyć o chwili, gdy znów będziesz mogła położyć się na brzuchu lub bez problemu podbiec na przystanek. Grunt to zdać sobie z tego sprawę i zadbać o równowagę. Skoro wyczekiwana ciąża niesie ze sobą niezbyt miłe skutki uboczne, zrób wszystko, by zaserwować sobie trochę przyjemności! Od czego zacząć? Na początek odpuść sobie wyrzuty sumienia!

Ulegnij swoim żywieniowym zachciankom

Na pewno starasz się jeść jak najzdrowiej, żeby maluszek rozwijał się idealnie. Mimo to marzy Ci się solidny hamburger, pizza lub słoik czekoladowego kremu? Ulegnij i baw się dobrze! Nic się nie stanie, jeśli w ramach wyjątku pozwolisz sobie na nie do końca zdrową ucztę. Ważne, żebyś po takiej przyjemności wróciła na dobre tory i jadła pożywne i wartościowe potrawy. 

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

gfgfg
2016-01-25 22:11:51

fgf

wykop

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gfg
2016-01-25 22:11:38

fgfgf

[url=http://www.wykop.pl/]wykop[/url]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
razraz
2016-01-25 22:10:58

razraz

http://www.wykop.pl/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz