Zaskakujące objawy ciąży

Jakie sygnały wysyła Twój organizm, żeby ci powiedzieć o ciąży? Niektóre objawy pojawiają się wcześniej niż „brak miesiączki”. Zobacz, jakie są zaskakujące symptomy wyjątkowego stanu, w którym rozwija się nowe życie!

ciąża

Domowy test ciążowy

Kobiety wykonują go w dniu spodziewanej miesiączki, wtedy jest po prostu wiarygodny, wykonany wcześniej, może być negatywny i nie pokazać dwóch kreseczek. Jeśli test ciążowy da pozytywny wynik, to znaczy, że jesteś w ciąży. Podobno testy mylą się tylko w jedną stronę. Test ciążowy z moczu pokaże dwie kreseczki, gdy jesteś w normalnej ciąży, gdy jesteś w ciąży pozamacicznej i gdy jesteś w ciąży bezzarodkowej (tzw. puste jako płodowe). Dlatego pozytywny wynik testu ciążowego musi być potwierdzony w gabinecie ginekologicznym przez badanie USG dopochwowe, które pokaże, czy zarodek jest żywy i czy jest na swoim miejscu. Na podstawie obrazu z USG lekarz określi, jakie są rokowania ciąży. Czas oczekiwania na dzień spodziewanej miesiączki bywa długi, a niektóre kobiety odczuwają inne objawy swojego odmiennego stanu. Co poza brakiem miesiączki może wskazywać na to, że jesteś w ciąży?

 

 

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-08-03 18:31:35

re: Zaskakujące objawy ciąży

tak jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aura
2015-08-03 18:28:08

re: Zaskakujące objawy ciąży

ja mialam doslownie wszytskie mozliwe objawy ciazy, tak wiec jeszcze zanim zrobilam test, wiedzilam ze to ciaza! bylam na nia przygotowana, dbalam o siebie, zazywalam witaminy i bylam po kuracji probiotykiem Lactovaginal, ktory wzmocnil odpornosc pochwy na infekcje, ktore sa szczegolnie nieporzadane w ciazy!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
wiki
2015-07-12 11:40:08

re: Zaskakujące objawy ciąży

U mnie pierwszym objawem ciąży były powiększone piersi, z licznymi niebieskimi żyłami oraz obfite upławy - musiałam nosić wkładkę. Po pewnym czasie wydzielina zaczęła mnie podrażniać i zaczęłam odczuwać pieczenie, gin zalecił mi probiotyk dopochwowy invag aby wzmocnić mikroflorę, później stosowałam go już tylko profilaktycznie. Na szczęście nie miałam mdłości a wiem że dziewczyny bardzo narzekają na nie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz