Zbyt dużo kilogramów w ciąży? Celebrytki na celowniku fanów [FOTO]

Czy w kolorowych magazynach jest miejsce tylko na małe, seksowne brzuszki?

gwiazdy w ciąży

Hayden Panettiere w ósmym miesiącu ciąży pojawiła się na plaży w bikini i od razu pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Aktorce się dostało, że jak może się pokazywać niemalże nago wyglądając tak nieatrakcyjnie, zupełnie jak wieloryb. Najwyraźniej zadaniem internautów "tak duża kobieta" powinna założyć na siebie namiot i siedzieć w domu. Oglądając "masywny brzuch " ciężarnej internauci sugerowali, że na pewno jest w ciąży z bliźniętami, bo nie możliwe, by mieć tak wielki brzuch przy jednym dziecku.

Kiedy w ciąży była Kim Kardashian, nie mogła opuścić domu, by nie zrobiono jej zdjęcia. Nie brakowało także wyzwisk od "tłustych" i "nieapetycznych". Obraźliwe komentarze i wyśmiewanie ciężarnych stało się dość powszechne. Kiedy Jessica Simpson przytyła w ciąży, ciągle była dopytywana dokładnie ile przybrała na wadze i kiedy dokładnie planuje zrzucić "nadmiar". fanów interesowało kiedy znowu będzie mieć ciało, jakie można było zobaczyć w Diukowie Hazzardu.

W jednym z wywiadów Beyonce wyznała, że zamiast cieszyć się ciałem, które stworzyło jej córkę, stresowała się tym "tłustym czasem".

Za każdym razem, gdy gwiazda Hollywood, która na co dzień prezentuje się nieskazitelnie, zachodzi w ciążę, jest bacznie obserwowana. I jeśli ciężarna nie jest fit z małym brzuszkiem, nie trzeba dług czekać na bardzo kąśliwe komentarz.

Komentarze, choć wycelowane w aktorki i celebrytki, często dotykają "zwykłe" ciężarne. Nie bez znaczenia jest kult idealnego ciała prezentowany w filmach i reklamach. To, co prezentują media, wprawia wiele kobiet w poczucie beznadziei, daje poczucie braku kontroli, a nawet doprowadza do depresji i wpędza w poczucie winy. Bez wątpienia należy dbać o swoje zdrowie, ale ciąża to stan, w którym ciało się zienia i najważniejsze jest zdrowie mamusi i maleństwa. Każda mama przechodzi ciążę trochę inaczej i każda mama powinna mieć szansę czuć się piękną w ciąży.

Kochane Mamusie jak się czułyście w ciąży? Czy fala nienawiści, która dotyka ciężarne, wpływała na Wasze samopoczucie? Czy widok smukłych fitmam sprawiał, że czułyście się gorsze?

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz