Co robi Magda Mołek? Twierdzi, że zostało jej tylko noszenie dresu i czekanie na rozwiązanie.

Magda Mołek powoli szykuje się do porodu. Zdradza, jak wyglądają ostatnie chwile przed rozwiązaniem

mołek

Magda Mołek to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która już wkrótce urodzi swoje drugie dziecko. Celebrytka ma już syna Henryka z jednego z poprzednich związków.

Magda Mołek już jakiś czas temu zrezygnowała z aktywności zawodowej. Twierdzi, że chce jak najlepiej przygotować się do roli mamy. Uważa, że powinna również solidnie odpocząć przed porodem i nabrać sił. Na Instagramie zamieściła wpis, z którego wynika, że do rozwiązania zostało już naprawdę niewiele czasu.

- Ten moment, kiedy już wiesz, że ze wszystkich ulubionych aktywności sportowych pozostało ci tylko noszenie dresu - napisała gwiazda na Instagramie.

Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie i życzyli dziennikarce spokoju w otoczeniu najbliższych. Nie ukrywają jednak, ze spodziewają się szybko zobaczyć ją w telewizju już jako mamę. Kiedy nastąpi rozwiązanie?

Nie znamy dokładnej daty, ale na pewno już niedługo.

Czy nie sądzicie, że Magda wygląda naprawdę zachwycająco w dresie? I jeszcze jedno - czy przypadkiem kolor ubrania nie zdradza płci dziecka? Gwiazdy często starają się sugerować na instagramie, jakiej płci będzie ich dziecko. Czy możemy domyślać się, że to chłopiec?

ap

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz