Sprawdź, jaką mamą czyni cię twój znak zodiaku

Jesteś Rakiem? Wyróżnia cię troskliwość i chęć posiadania więcej niż jednego dziecka. A jakie są mamy spod innych znaków? Przeczytaj koniecznie!

znaki zodiaku

Mama Baran jest przebojowa! To tym mamusi, która nie znosi siedzieć z dziećmi w domowych pieleszach. Jest świetną organizatroką wszelkich zabaw, pikników za miastem, wakacji i radosnych przeżyć dla całej rodzinki. Gdy dzieciaki dorastają, dużo od nich wymaga. Aktywizuje do różnych działań w szkole i poza nią, a sama udziela się we wszelkich możliwych komitetach i trójkach klasowych.

Mama Baran, jak pomyśli, tak zrobi. NIe rozkłada problemu na czynniki pierwsze. Woli działać. Jej wadą bywa przesadne zamartwianie się o dzieci. Daje im dużo swobody, ale potem wpada w lekką panikę, czy nie przesadziła.

Raczej nie ma skłonności do rodzicielskiego wypalenia się. Przeciwnie, im dzieci są starsze, tym bardziej rozkręca się w roli przywódczyni domowego stada i jeśli tylko znajdzie partnera, który pozwoli jej działać, mogą stworzyć razem dynamiczną i nietuzinkową rodzinkę.

Dzieci mamy Baran są wesołe, energiczne, chętnie się uczą i lubią chodzić do szkoły. Mają natomiast skłonność do bałaganienia i łobuzowania.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz