Matka wiozła dwójkę dzieci do przedszkola autem, miała promil alkoholu w organizmie

Na jednej z ulic w Białej Podlaskiej policja zatrzymała nietrzeźwą kobietę. Kobieta mając niemal promil alkoholu odwoziła dzieci do przedszkola.

Alkomat

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej osobową skodę. Za kierownicą auta siedziała 31-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa. Co więcej, w takim stanie przewoziła do przedszkola dwójkę kilkuletnich dzieci.

Zobacz też: Pijane i naćpane Polki rodzą dzieci!

 – Kiedy policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości, okazało się, że 31-latka znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w jej organizmie. Kobieta nie posiadała również dokumentów niezbędnych podczas kontroli. Na domiar złego w takim stanie przewoziła dwoje kilkuletnich dzieci – informuje st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Kobieta tłumaczyła policjantom, że musi szybko odwieźć dzieci do przedszkola.

Wskutek policyjnej kontroli, maluchy trafiły pod opiekę dziadków, natomiast kobieta za swe czyny odpowie przed sądem. Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

TW

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz