Spiżarnia Smaków z kuchnią molekularną za pan brat!

Była zadymka i pyszne lody, na które mamy przepis.

W czwartkowe popołudnie w Spiżarni Smaków odbyło się wyjątkowe spotkanie. Sous chief Bartosz Adamski zaprosił Gości restauracji w kulinarną podróż do krainy lodu i wyczarował nieziemskie dania na ciekłym azocie. Zaproszeni Goście delektowali się fiołkowymi lodami z krówką, lodami z wina a także wybornymi daniami, które przygotował Bartosz Adamski.

Popisowym daniem były lody, które każdy może przygotować u siebie w domu.

Smakują wybornie, a przepis na nie znajdziecie poniżej:

700 ml śmietany,100 gram cukru, szczypta soli, 7 jajek, 100 gram cukru, szczypta soli, 250 gram migdałów, 100 gram cukru i woda – mamy pyszny karmel. Do karmelu dodajemy podprażone migdały, studzimy na zimno. Wszystkie partie robimy oddzielnie,następnie wszystko wrzucamy do termomiksu i łączymy na jednolitą masę – lody.

Jednak Spiżarnia Smaków to nie tylko znakomita kuchnia. To również niezrównana atmosfera- idealna dla osób szukających chwili oddechu po męczącym dniu; przytulna i kameralna, ale jednocześnie swobodna i pełna pozytywnej energii. Restauracja zniewala zatem nie tylko niezrównanymi potrawami, ale jeszcze oryginalnym, klimatycznym wystrojem wnętrza.

„Doskonała kuchnia staropolska, wyśmienite potrawy wegańskie i wegetariańskie, wyborne dania dla osób stosujących dietę bezglutenową, a na dodatek rozpływające się w ustach desery, które w mig poprawią humor każdemu, kto czuje się już znużony zimową aurą”. – mówi Violetta Kryszczuk, współwłaścicielka restauracji.

 

Przeczytaj też: Dzieci w restauracji niemile widziane >>>

 

Pełen uroku, ale niezwykle dyskretny lokal to znakomite miejsce na każdą okazję. Wystarczy już jeden wieczór spędzony w Spiżarni Smaków, by zacząć wpadać tu częściej. Spróbuj się oprzeć pokusie!

Odszukaj Spiżarnię Smaków na FB:

https://www.facebook.com/SpizarniaWspolnaWawa/

https://www.facebook.com/spizarniasmakow.wawa/

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz