Jesse James Decker pozuje, karmiąc dziecko i pijąc wino! (FOTO)

Jesse James Decker, mama trójki dzieci, opublikowała zdjęcie zrobione podczas karmienia piersią. Oprócz dziecka, w jej ręku znajduje się lampka różowego wina.

alkohol

„Zdrówko laski” - napisała pod zdjęciem Jesse James Decker, matka trójki dzieci. Pod postem zawrzało od komentarzy. Kto ma rację?

ZOBACZ: Eva Longoria karmi piersią... i pije alkohol?

Być może jest to sposób na większą liczbę followersów, być może jest to sposób na to, by portale plotkarskie się o niej rozpisywały, być może jest to parcie na szkło. W każdym razie nie jest to bynajmniej mądre. W sieci zawrzało, a Jesse wyśmiewa negatywne komentarze. Jej zdaniem lampa wina w czasie karmienia na pewno nie zaszkodzi.

Alkohol od najmłodszych lat

Większość użytkowników ostro skrytykowała pomysł na karmienie dziecka piersią z kieliszkiem w ręce. „Odłóż to wino, a jeśli musisz się napić, to daj dziecku butelkę” – pisali.

Użytkownicy, którzy dodali komentarz pod zdjęciem, nie mogli uwierzyć, że matka może pić alkohol w czasie karmienia. Pytali, czy Jesse upadła na głowę i czy każde ze swoich dzieci wychowywała na winie. Inne matki zalecały jej korzystanie z internetu i dowiedzenie się, jak wpływa alkohol na tak małe dziecko.

ZOBACZ: Pijany ojciec, ze śmiertelną dawką alkoholu w organizmie, wiózł autem dwójkę małych dzieci

Czy na pewno szkodzi dziecku?

Nie zabrakło również drugiej strony. Kilka osób było zdania, że Jesse wcale nie szkodzi dziecku, a minimalna ilość alkoholu, jaki spożywa, w żadnym wypadku nie powina zaszkodzić maleństwu.

„Daj jej żyć! Nie robi nic nielegalnego, a to, co widać na tym zdjęciu, nie szkodzi jej dziecku. Nie chcesz oglądać kobiety, która karmi swoje dziecko, przewiń w dół” – broniła ją jedna z matek.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz