Konkurs z BARTKIEM: Otul stopę tym, co najlepsze!

Ze względu na szereg właściwości zdrowotnych, naturalną skórę owczą specjaliści polecają szczególnie dzieciom.

skóra owcza

Miękka, ciepła, ekologiczna - taka jest owcza skóra. Posiada właściwości, które sprawiają, że produkt jest zdrowy i bezpieczny. Dlatego właśnie BARTEK stosuje ją do produkcji bucików dziecięcych i jako prekursor  wprowadza do swojej oferty ekskluzywną linię butów, ocieplonych leczniczą owczą skórą RELUGAN.

Co to jest RELUGAN?

RELUGAN to specjalna skóra owcza, charakteryzująca się wyjątkową miękkością i puszystością. W procesie jej produkcji wykorzystuje się wyłącznie garbniki naturalne, niezawierające szkodliwych związków chromu, chloru oraz metali ciężkich. Oto właściwości skóry RELUGAN:

- lecznicze – wspomagają uśmierzanie bólu, neutralizują działanie negatywnych pól magnetycznych i żył wodnych. Delikatnie i puszyste włosie, działa antystresowo i odprężająco, dlatego szczególnie polecane jest dzieciom;

- termoregulacyjne – szczególnie ważne w przypadku najmłodszych dzieci. Włókna skóry owczej posiadają zdolność kurczenia i rozszerzania się – te cechy sprawiają, że stopa dziecka  mająca bezpośredni z nią kontakt znacznie mniej poci się w cieplejsze dni, a w mroźne nie marznie. To rozwiązanie jest idealne na kapryśną jesienno-zimową pogodę. Naturalne właściwości skóry przepuszczają powietrze do wnętrza buta, a jednocześnie zatrzymuje ciepło w jego wnętrzu. Takie rozwiązanie wpływa na odpowiednią cyrkulację powietrza.

- antybakteryjne – głównym składnikiem struktury skóry owczej jest białko, które tworzy wrogie środowisko dla niebezpiecznych bakterii oraz wirusów.

- samoczyszczące – wełna owcza zawiera lanolinę, która powlekając każdy włos niszczy bakterie i roztocza co sprawia, że skóra jest łatwa w utrzymaniu czystości.

- ekologiczne – nie zawierają szkodliwych związków chromu

- antyalergiczne. Dzieci ze szczególnie wrażliwą i delikatną skórą nie są narażone na czynniki alergenne.

Dzięki uprzejmości firmy BARTEK mamy dla Was wyjątkowy prezent! 5 bonów o wartości 200 zł do wykorzystania w internetowym sklepie BARTEK: https://www.sklep.bartek.com.pl/

Jak otrzymać bon?

Wystarczy, że znajdziesz w domu cokolwiek, co ma związek z owczą skórą (jest z niej wykonane, przypomina Ci ją - puść wodze fantazji!) i zrobisz temu przedmiotowi zdjęcie. Wyślij je nam na adres: bartek_konkurs@marquard.pl. Ocenimy Twoją pomysłowość.

Na maile czekamy do 7 grudnia, do północy! Dnia 8 grudnia opublikujemy nazwiska 5 osób, które otrzymają bony o wartości 200 zł!

Zapoznaj się z regulaminem konkursu TUTAJ >>>

    

BUTY BARTEK POSIADAJĄ POZYTYWNĄ OPINIĘ INSTYTUTU MATKI I DZIECKA ORAZ SĄ PODDAWANE CERTYFIKACJI ZNAKU ZDROWA STOPA.

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz