10-miesięczna Zuzia spędzała czas na pijackiej imprezie. Miała połamane kości czaszki!

Policjanci zabrali niemowlę z pijackiej imprezy. Miała połamaną czaszkę, a rodzice twierdzili, że tak już ma os urodzenia!

policja

Do jednego z mieszkań w Zielonej Górze zostali wezwani policjanci. Gdy dotarli na pijacką libację, zobaczyli, że w mieszkaniu przebywa niemowlę z pękniętymi kośćmi czaszki. Pijani rodzice utrzymywali, że dziewczynka ma tak od urodzenia.

ZOBACZ: Pijana matka wiozła samochodem czwórkę dzieci. Miała ponad 2 promile!

Policjanci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli w jednym z mieszkań, do którego zostali wezwani na interwencję. W mieszkaniu w czasie trwania libacji była obecna 10-miesięczna Zuzia, u której policjanci dostrzegli poważny uraz głowy. Przewieziono dziewczynkę do szpitala, gdzie stwierdzono, że ma pękniętą czaszkę.

– Dziecko miało na główce otarcia oraz ślady zaschniętej krwi. Para, która podała się za rodziców tego dziecka stwierdziła, że to dziewczynka „ma tak od urodzenia”. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Lekarze od razu podjęli decyzję o przewiezieniu dziecka do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

ZOBACZ: Pijana matka urodziła dziecko, które miało 2 promile alkoholu w organizmie

Rodzice dziewczynki utrzymywali, że wcale nie brali udziału w libacji oraz że pojawili się w tym miejscu, gdzie trwała pijacka impreza, ponieważ chcieli wykąpać dziecko, bo u siebie nie mają odpowiednich warunków.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mama
2018-08-08 14:47:45

Urodziłam w tym roku dziecko z Zespołem Downa i muszę, chcąc nie chcąc, dźwigać ten ciężar wychowania całe życie. A tacy nieodpowiedzialni ludzie narażają zdrowie dziecka i mają to w du.... Dałabym wszystko żeby moje dziecko było zdrowe, ale w naszym przypadku nic nie da się zrobić. To niesprawiedliwe, że takim złym ludziom jest dane mieć dziecko. Niejedni nie mogą mieć dzieci choć maja do tego warunki i morze miłości. Gdzie sens gdzie logika Panie B.?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz