Widzieliście kiedyś dzieci Enrique Iglesiasa?

Zobaczcie, jak razem ze sławnym tatą oglądają mundial!

enrique

W śledzeniu kariery oraz życia prywatnego Enrique Iglesiasa zgubiliśmy się gdzieś w okolicach 2003 roku, kiedy to piosenkarz zaczął się spotykać z modelką, Anną Kurnikovą. Od tamtego czasu zarówno kariera Enrique, jak i Anny, raczej ucichła a o parze z roku na rok stawało się coraz mniej głośno. Enrique i Anna nie ustniczyli w zbyt wielu oficjalnych imprezach, nie obnosili się też zbyt mocno ze swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych.

I tak minęło im 15 lat!

Dopiero w styczniu bieżącego roku, do mediów wypłynęła informacja, że para doczekała się bliźniaków! Nikt jednak nie dotarł do zdjęć Anny z zaokrąglonym brzuszkiem, więc pojawiła się teoria, że dzieci urodziła... surogatka. Nikt jednak do dzisiaj nie otrzymał komentarza ze strony Enrique i Anny na ten temat.

Teraz jednak coś się zmieniło i piosenkarz postanowił podzielić się zdjęciem Maluchów! Czyż nie są przeurocze, kiedy Nicholas i Lucy wspólnie z rodzicami oglądają mecze podczas trwającego mudnialu?

Pytanie, komu kibicują - Enrique na pewno stawia na Hiszpanię, a Anna na drużynę rosyjską. Zapewne emocje w ich domu będą ogromne! 

 

#worldcup #spain #portugal

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

 

AK

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz