Twoje dziecko jeździ z Tobą samochodem usadowione w ten sposób? Pewna mama ostrzega przed niebezpieczeństwem! [ZDJĘCIA]

Kobieta pokazała cztery wstrząsające fotografie.

fotelik samochodowy

Tego dnia Angela Brown wracała do domu po wizycie u dentysty. Podróżowała z dwoma córeczkami, gdy zdarzył się wypadek. Kobieta, jadąc polną drogą wyjechała swoim SUV-em w drzewo przy prędkości ok. 100 km/h. Uderzenie sprawiło, że samochód dachował a drzewo, w które uderzyła, spadło na pojazd.

Choć każde z dzieci było dobrze przypięte w foteliku, jedna z dziewczynek jechała tyłem do kierunku jazdy, a druga przodem. Kobieta postanowiła się podzielić wstrząsającymi fotografiami, by przestrzec innych rodziców.  Kobieta omówiła w poście na Facebooku różnice w urazach u dzieci, które były umieszczone w różnym kierunku podczas tego samego wypadku.

Jakie mogą być konsekwencje jazdy przodem do kierunku jazdy? Mimo iż dziecko było dobrze przypięte, złamało kręgi c2 i c3, a także doszło do zerwania więzadeł przy kręgu c1. 

"Nie zmieniaj kierunku fotelika tak długo, jak to możliwe! Pisze ten post obok mojego 2-latka (jutro ma urodziny), który leży w szpitalnym łóżku i zasypia po kolejnym ciężkim dniu. Moje prawie roczne dziecko śpi w swoim wózku w szpitalu w Westmead. 26 lutego mój szczęśliwy i normalny świat nagle się załamał, nagle przyszło mi żyć w tym koszmarze." napisała.

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-06-13 21:19:34

Która matka z dwójką dzieci jeździ 100km/h? Trzeba rozumu nie mieć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anka
2017-06-12 15:39:23

100km/h w drzewo i przyżyły wszystkie 3? Cud ! A nie fotelik tyłem do kierunku jazdy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz