Zdjęcie zamieszczone na Facebooku przez Kim Kardashian wywołało dyskusję na temat bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie

Aż 95% rodziców instaluje foteliki samochodowe dla noworodków w niewłaściwy sposób, a 75% wybiera niewłaściwy fotelik dla dziecka.

Kim Kardashian syn

Dyskusja pod zdjęciem synka Kim Kardashian

Kim Kardashian niedawno opublikowała zdjęcie swojego 18-miesięcznego synka siedzącego w foteliku samochodowym. Niektórzy internauci zachwycali się słodkim wyrazem twarzy chłopca. Znaleźli się też tacy, który wyrazili obawę, iż Kim Kardashian naraża swojgo synka na utratę zdrowia a nawet śmierć. Fani wykorzystali okazję, aby poruszyć temat bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie. Internetowej publiczności nie spodobało się to, że dziecko, które ma 18 miesięcy, siedziało w foteliku zainstalowanym na przednim siedzeniu, a sam fotelik był ustawiony przodem do kierunku jazy: „ On jest taki przystojny, chroncie życie tego chłopca, powinien siedzieć na tylnim siedzeniu.” – napisał ktoś pod tym zdjęciem, a ktoś inny dodał: „To niezgodne z prawem, aby w Kalifornii dziecko, które nie ma jeszcze 2 lat było przewożone w samochodzie przodem do kierunku jazy, odwróć fotel, nikły nie jest za późno”. To nie pierwsza sytuacja, kiedy Kim Kardashian jest oskarżona o niewłaściwy sposób przewożenia dzieci w samochodzie. W 2015 roku opublikowała zdjęcie swojej córki, która siedziała w foteliku samochodowym i miała niewłaściwie zapięte pasy bezpieczeństwa. Zdjęcie wywołało podobną dyskusję i szybko zniknęło z konta Kardashian.

Jak zatem powinno się prawidłowo przewozić dziecko w samochodzie? >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz